Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on sie 8, 2022 in Uroda |

Skąd pochodzi marka Pinko?

Skąd pochodzi marka Pinko?

Franczyza to genialny sposób na biznes, co zatem powiesz na Pinko franczyza? Taka marka jak Pinko świadczy o wysokiej jakości produktów, które wskazują na klasę osoby je noszącej. Marka Pinko wywodzi się z Włoch, kraju, który słynie z produkowania autentycznych towarów eksportowanych na cały świat.

Pinko, dzięki punktom sprzedaży detalicznej zlokalizowanym w kilku krajach (między innymi w USA i Wielkiej Brytanii), zdobywa coraz więcej klientów, zarówno wśród młodych, jak i starszych pokoleniach. Produkty Pinko są dostępne w różnych modelach: od kopertówek po torby na ramię, plecaki, czy torby na zakupy.. Występują w wielu wzorach na przykład torebek Love, co pomaga zaspokoić różne gusta swoich klientów i zapewnić ich lojalność.

Każda torba Pinko jest wykonana z wysokiej jakości skóry cielęcej lub skóry Napa. To daje pewność, że torebki Pinko powstają w najlepszych warunkach pracy i z najlepszych dostępnych materiałów. Niezależnie od kształtu, wzoru, koloru czy rozmiaru, każda torebka Pinko ma tę samą rozpoznawalną klamrę Pinko. Dwa zakochane ptaki w locie to znak rozpoznawczy tej ekskluzywnej, włoskiej marki.

Ceny produktów Pinko zazwyczaj mieszczą się w trzycyfrowym przedziale (nie są ani zbyt wysokie, ani zbyt niskie) – to poziom osiągalny praktycznie dla każdej nowoczesnej i niezależnej kobiety, która zarabia średnią pensję. Przystępna cena, w której dostępne są torebki Pinko pozwala wszystkim kobietom na posiadanie pięknej i luksusowej torby wykonanej z doskonałego materiału, która dodatkowo jest niezwykle praktyczna i zwyczajnie piękna.

Marka Pinko została założona w latach 80-tych przez Pietro Negra i jego żonę – Cristinę Rubini. Wizją marki było zaspokojenie potrzeb współczesnej niezależnej kobiety, pragnącej podkreślić swoją kobiecość i wyrazić siebie poprzez swój elegancki i wyjątkowy wygląd. Jednocześnie luksus Pinko miał nie rujnować domowego budżetu takich kobiet.

Obecnie rodzinna marka Pinko stała się jedną z najlepszych włoskich marek, która posiada ponad 1500 hurtowni, które rozmieszczone są w wielu częściach świata – dzięki temu produkty marki dostępne są na całym świecie. Marka zdobyła wielu lojalnych klientów, którzy doceniają wysokiej jakości produkty sprzedawane w naprawdę przystępnych cenach.