Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on sie 29, 2021 in Uroda |

Jakie urządzenie do peelingu kawitacyjnego wybrać?

Jakie urządzenie do peelingu kawitacyjnego wybrać?

Co to jest peeling kawitacyjny?

Peeling kawitacyjny to zabieg pozwalający na dogłębne oczyszczenie skóry. Działa na głębsze warstwy naskórka i złuszcza go. Cała magia sposobu, w jaki działa ten zabieg jest zjawisko zmiany postaci ciekłej w gazową następujące poprzez obniżenie ciśnienia. Peeling kawitacyjny szczególnie dobrze sprawdza się na skórze twarzy, szyi i dekolcie. Efekty widać już pop pierwszym użyciu.

Peeling kawitacyjny jest ponadto stosowany w celu lepszego wchłaniania się produktów kosmetycznych takich jak kremy. Kawitacja to kompleksowe oczyszczenie skóry, ponieważ usuwa wszelkie pozostałości makijażu, zanieczyszczenia i bakterie, zrogowaciały naskórek, a do tego zapobiega namnażaniu się bakterii i grzybów i poprawia krążenie krwi w obszarach poddanych kawitacji, dotlenia skórę i przywraca jej elastyczność.

Urządzenie do peelingu kawitacyjnego jakie wybrać i jakie cechy powinno posiadać?

Jeśli chodzi o wykonywanie peelingu kawitacyjnego we własnym domu – trzeba zaopatrzyć się w dobry sprzęt. Urządzenie powinno być wykonane z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu nie będziemy musieli obawiać się uszkodzeń fizycznych urządzenia nawet przy częstym użytkowaniu. Do tego warto zastanowić się jaka forma ładowania będzie najwygodniejszą i najbardziej optymalną. Fantastyczną opcją jest wbudowany port USB, dzięki czemu ładowanie jest szybkie i sprawne, a do tego wygodne, ponieważ sięgamy po kable dopiero, gdy sprzęt jest rozładowany i korzystamy z niego bezprzewodowo na co dzień.
Rozmiar ma znaczenie. Jeśli chodzi o wymiary, to podczas gdy wiemy, że będziemy urządzenie do kawitacji zabierać do podręcznej torebki i często z nim podróżować – musi być wystarczająco małe i kompaktowe. Warto zaopatrzyć się wówczas również w odpowiednie etui, które zapobiegnie potencjalnym zniszczeniom.
Warto zaznaczyć, że obecnie na rynku urządzenia do kawitacji dają możliwość, aby wybrać optymalną częstotliwość i często posiadają ulepszenia takie jak jonoforeza, ultradźwięki i mikroprądy, a także terapię światłem fotonowym.